Lilit – studio florystyki europejskiej, które oferuje pełny zakres usług florystycznych dla Twojej Firmy.

Nasz zespół stworzy dla Twojej restauracji niepowtarzalne dekoracje, ktore korzystnie wpłynią na twoją indywidualność i szacunek i staną twoją przewagą konkurencyjną. Lilit to profesjonaliści z branży florystycznej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami kwiatów w Polsce, Holandii, Ekwadorze, Kenii i Anglii. Lilit używa tylko świeżych roślin i korzysta z szerokiej gamy egzotycznych kwiatów. Tworząc projekty, inspirujemy się Twoim stylem korporacyjnym, wnętrzem i podążamy za najnowszymi trendami w świecie florystyki. Wśród naszych klientów są: Belvedere, Marriott, Emirates Airlines, Sofitel, E-100, Fashion TV, Nivea, Partner of Promotion i inne.

Proponujemy kilka opcji dla naszej wspólnej pracy:
– Abonament na usługi (miesięczne, półroczne i roczne). W ramach abonamenta my zgodnie z Twoimi życzeniami zajmujemy się wypełnieniem kwiatowym restauracji. Mogą to być kompozycje kwiatowe o różnym składzie i rozmiarach. Koszt: od 100 do 3000 zł;
– Pojedyncze projekty we wnętrzu. Jesteśmy gotowi realizować wszystkie Twoje życzenia projektowe tak często, jak potrzebujesz.
– Dekoracja wydarzeń w zależności od koncepcji i życzeń Klienta. Na życzenie gości możemy tworzyć indywidualne bukiety, poświęcone imprezom prywatnym i korporacyjnym: dekoracja wesela, urodzin, prezentacji i innych wydarzeń.
Przykładowe ceny kompozycji kwiatowych.
– cotygodniowy bukiet na stole (tylko kwiaty lub kwiaty w wazonie) – od 10 zł za szt. – mała kompozycja kwiatowa na stole / recepcji / barze – od 50 zł za sztukę.
– świeczniki.
– kwiaty w doniczkach – wystrój sztucznych kwiatów (wejście, łazienka).
– dekoracje tarasu letniego.
– dekoracje na święta (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki, Dzień Świętego Walentego, Dzień Kobiet) i dekoracje sezonowe (zima, wiosna, jesień).
– dekoracje strefy fotograficznej.